Skip to main content

wine market

wine market

Twój koszyk jest pusty

wyszukiwanie zaawansowane +

Resetuj
 
 

10 Vendemmie Rosso

219.00
+
 • Kraj
  Włochy
 • Region - Włochy
  Abruzja
 • Zawartość alkoholu
  14.5%
 • Wytrawność
  wytrawne
 • Szczep
  Montepulciano
 • Pojemność butelki
  750ml
Opis

Wyjątkowe wino, które powstało w limitowanej ilości, aby uczcić dziesięciolecie istnienia winnicy. Jest to kupaż Montepulciano z 10 kolejnych roczników, połączone w całość i starzone częściowo we francuskich beczkach  barriques (225 litrów) przez okres 12 miesięcy, aby wygładzić wino i nadać mu harmonii i złożoności. Uhonorowane tytułem najlepszego czerwonego wina przez uznanego krytyka Luce Maroniego i uzyskało maksymalną notę 99/99 punktów.
Wino posiada ciemno-rubinową barwę. Na nosie intensywne i złożone, aromaty ciemnych owoców, suszonych śliwek, dżemu jagodowego, słodkich przypraw, tytoniu z lekką pikantnością. Na podniebieniu wielowarstwowe i bogate, ciemne owoce i konfitury z dobrze zaakcentowanym posmakiem kakao, kawy i wanilii. Wszystko jest owiane miękką taniną z wyjątkowo długim posmakiem. Coś dla fanów Amarone!

*Zdjęcie posiada charakter poglądowy. W sprzedaży aktualny rocznik producenta.

pakowanie wina do transportuWino odbierzesz osobiście w naszym punkcie w Warszawie przy ul. Jagielskiej 61B lub za pośrednictwem upoważnionego kuriera.
Gwarantujemy solidne przygotowanie paczki do transportu.

Warunki dostawy i odbioru

Przelewy24 logo

Płatności w naszym sklepie obsługuje sprawdzony i bezpieczny system przelewy24.
Istnieje również możliwość zapłaty przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas zakupu wina w naszym sklepie online.

KLIENCI, KTÓRZY KUPILI TO WINO KUPOWALI RÓWNIEŻ: